Зараз у вчителів з’явилася ще одна “проблема” під назвою Репозитарій.
Ось лист мого хорошого друга до розробників, із якого зрозуміло ситуацію, що склалася.
Дата: 19 березня 2015 р.
Тема: Репозитарій
Кому: bhv.kiev@gmail.comДоброго дня!
Щоб організовувати такі серйозні речі для всієї України, необхідно як мінімум давати можливість хоча б якоїсь технічної підтримки (номери телефонів відповідальних людей, e-mail з яких можна отримати відповіді на конкретні запитання) або щоб працівники, які цим займалися провели опитування, моніторинг і т.д. серед педагогічної спільноти, яка пов’язана з викладанням у звичайній сільській школі.
Моя особиста точка зору:
1. Репозитарій в своїй основі не працював, не працює і працювати не буде. (якщо всі школи будуть починати і закінчувати свій робочий день лише відвідуванням сайту Репозитарію та кожного дня перезаповнюванням таблиць спільного доступу, то не буде коли займатися навчально-виховним процесом)
2. Якщо організовувати збір інформації новітніми технологіями, то краще дати хоча б якусь можливість управлінням, відділам освіти допомогти навчальним закладам, а не тільки приймати листи, та перенаправляти їх на школи.
3. Не можна сьогодні покласти все на школи, де немає хоча б якогось Інтернету, комп’ютерів чи компетентного вчителя інформатики,
4. Необхідно адекватно і відповідально ставитись із можливими форс-мажорами, яких нажаль дуже багато). І вчасно погодитись з їх виникненням і встановленням плану сумісних дій, щодо їх ліквідації та підправленням нормативно-правової бази.
5. Технічну підтримку таких важливих речей потрібно попередньо певний час апробувати.
6. І багато іншого…P.S. Але нажаль Ви напевно цього листа навіть не візьмете до уваги, тому що відповіді на попередній Ви так і не дали. Спростуйте це.
Цікаво чим закінчиться цей новий бізнес-проект в освіті, чи отримає автор листа відповідь. 🙂